Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Strona główna | Forum | O stronie | Język: pl en

Kontakt

Grand Theft Auto

Główna Newsy O Serii GTA Artykuły Modowanie GTA ENB Series Download

Różności

Księga gości O mnie O stronie Kontakt
Top secret Live for SpeedENB Series do Grand Theft Auto 3, Vice City i San Andreas

Jak zacząć z ENB? Po pierwsze, to trzeba ową modyfikacje zainstalować. Pobieramy archiwum ze strony Borisa lub z tej. W archiwum mamy pliki: d3d9.dll, enbseries.ini - te dwa pliki wystarczą do działania ENB Series w GTA: San Andreas. Wypakowujemy je do głównego folderu gry. Do GTA3 i Vice City potrzebny jest konwertor z Dx8 do Dx9, dlatego w wersji dla tych gier w archiwum znajdują się także pliki d3d8.dll oraz enbconvertor.ini. Je także umieszczamy w głównym folderze gry.

Pierwsze kroki

Wiele ludzi twierdzi, że ENB Series jest zupełnie niepotrzebne dla tych gier, ponieważ oszpeca on tylko grafikę gry. Jest to twierdzenie oczywiście błędne. Poprawnie skonfigurowane ENB potrafi odmłodzić te wersje GTA o ładnych kilka lat.
W dokumentacji znajdziesz wszelkie potrzebne informacje dotyczące skonfigurwania ENB oraz wyjaśnienie wartości w pliku konfiguracyjnym enbseries.ini.

Dokumentacja do gta3/vc/sa PL