Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Strona główna | Forum | O stronie | Język: pl en

Kontakt

Grand Theft Auto

Główna Newsy O Serii GTA Artykuły Modowanie GTA ENB Series Download

Różności

Księga gości O mnie O stronie Kontakt
Top secret Live for Speedkropka Po 3 latach... - 23.06.2013

Kilka dni temu strona obchodziła swoje trzecie urodziny. Może w tym miejscu napiszę trochę o tym, jak ma się sprawa z jej użytkowaniem.
Czasy świetności ma już za sobą, jednak wciąż wchodzi na nią sporo osób - najczęśćiej lądując prosto w dokumentacji. W sumie to się nie dziwie - poza nią na stronie nie ma praktycznie nic :) I dużo już się raczej nie pojawi, nie mam już sił i chęci na rozbudowywanie jej. Chciałem, aby stała się fajną platformą wymiany ustawień ENB, ale przez cały ten czas od jej uruchomienia (lipiec 2011) przesłane zostało jedno ustawienie...
Licznik odwiedzin zaczął szybciej lecieć wraz z rozbudową podstrony "Top secret", a dokładniej z działem modyfikacji do gry Live for Speed. Dlatego, każdego który o tym świetnym symulatorze jeszcze nie słyszał, odsyłam właśnie tam. Po prawej stronie są też linki do najciekawszych portali poświęconych LFS.

No dobra, a jak strona ma się w liczbach?

Od czasu uruchomienia, GTA Bay została odwiedzona 145 700 razy, wyświetlając 1 065 643 stron, wczytując 7 189 969 plików. Liczba unikalnych użytkowników wynosi 71 763.
Rozmiar wyświetlonych/pobranych elementów: 125,91 GB

>Wizualizacja danych statystycznych strony<

Strona będzie funkcjonować nadal, jeżeli zdarzy się coś istotnego w kwestii ENB do GTA to na pewno coś tutaj się pojawi. Do usłyszenia!kropka ENB Series v0.128 BETA - 30.12.2012

Boris wznowił prace nad ENB Series dla GTA4. Póki co zostały wydane dwie wersje Beta, w których dodał interfejs graficzny do modyfikowania ustawień, trochę poprawek wydajnościowych i kilka innych rzeczy. Póki co nie będę aktualizował dokumentacji, poczekam na jakaś większą aktualizację. Mam nadzieję, że Boris zachowa układ pliku .ini jaki do tej pory był, średnio uśmiecha mi się robić całą dokumentację od nowa... :)

Tymczasem zapraszam na oficjalną stronę ENB tutajkropka Nowy dział - 07.08.2012

Co prawda w polskiej wersji strony miałem tego newsa nie pisać, ale co tam... Poszerzam zakres tej strony o kolejną grę! No, nie do końca tej strony, będzie to jeden z działów na podstronie "top secret". Najogólniej mówiąc, będę tam głównie umieszczał mody do najlepszego symulatora jazdy samochodem - Live for Speed.

> Zapraszam <kropka Kilka przemyśleń - 30.10.2011

Widzę, że moje starania są na nic. Zrobiłem wymianę ustawień ENB, bo wiele osób mnie o to prosiło, tłumaczę stronę na język angielski... Ale po co? Ludzie i tak wchodzą tu tylko ze względu na dokumentację ENB dla GTA4. Nie wiem, czy jest sens by dalej rozwijać tą stronę..kropka ENB Series settings exchange - 02.07.2011

PL:
Od dziś rusza ENB Series settings exchange! Można tam wysyłać i pobierać ustawienia i efekty różnych ludzi. Na chwilę obecną liczba plików wynosi zero, ale mam nadzieję, że już wkrótce pojawi się ich bardzo dużo. Zachęcam do wysyłania swoich ustawień!

EN: Since today ENB Series settings exchange is active! You can send and download settings and effects from other people. For now number of files is 0, but I hope that there will be many of them soon. I encourage to send our own settings!

>ENB Series settings exchange <kropka ENB Series documentation update - 04.07.2011

PL:
Moja dokumentacja została zaktualizowana do wersji 0082. Co prawda oficjalnie ta wersja nie istnieje, ale wciąż dużo ludzi jej używa, ponieważ posiada kilka dobrych efektów i opcji.

EN: My documetation has been updated to 0082 version. Actually, 0082 version officialy doesn't exist, but many people still use it as it has many good effects and options.

>ENB Series documentation <kropka ENB Series settings exchange - 02.07.2011

PL:
Od dziś rusza ENB Series settings exchange! Można tam wysyłać i pobierać ustawienia i efekty różnych ludzi. Na chwilę obecną liczba plików wynosi zero, ale mam nadzieję, że już wkrótce pojawi się ich bardzo dużo. Zachęcam do wysyłania swoich ustawień!

EN: Since today ENB Series settings exchange is active! You can send and download settings and effects from other people. For now number of files is 0, but I hope that there will be many of them soon. I encourage to send our own settings!

>ENB Series settings exchange <kropka iCEnhancer 1.2 - 30.06.2011

Icelaglace z GTAForums wydał znakomity dodatek, mod, czy właściwie ustawienia do ENB Series, w których zamieścił znakomite nowe efekty. Przede wszystkim adaptacyjny DOF i lepszy bloom, z efektami soczewkowymi. Screeny z gry możecie zobaczć w mojej galerii. Co lepsze, Icelaglace zamierza już wkrótce wydać kolejną wersję iCEnhancera, w której będzie jeszcze więcej smaczków.

PS. Za niedługo na moją stronę zawita ENB Series settings exchange - będzie można stamtąd pobierać ustawienia dodawane przez innych graczy.

Zobacz galeriękropka Nowe ustawienia dla ENB Series 0.082 Beta - 4.02.2011

Postanowiłem zamieścić tutaj moją trzydziestą trzecią wersję ustawień, teraz już dla wersji beta nowego ENB Series - 0.082. Mam nadzieję, że kolejne ustawienia będą już dla wersji finalnej 0.082 :) Co odróżnia te ustawienia od poprzednich? Myślę, że słowo "wszystko" jest odpowiednie. Zrobiłem wszystko od początku. Zachęcam do pobrania i przetestowania.

Przejdź do downloadukropka ENB Series 0.082 Beta for GTA 4 - 28.01.2011

Tego dnia została wydana nowa wersja ENB Series dla GTA4. Wprowadza ona kilka dodatków, jednakże, jako że jest to wersja beta, ma ona pewne ograniczenia i błędy. Z większych nowości wymienić można obsługę mapy detali (detail map) i miękkich cząsteczek (soft particles). Niestety, efekt SSAO jest teraz mocno ograniczony i ma wiele błędów; Boris wprowadził do niego wiele zmian i nie działa to wszystko jeszcze tak, jak powinno.
Wkrótce postaram się uaktualnić dokumentację o brakujące elementy, a w dziale download pojawi się nowa wersja ENB do pobrania.

Tymczasem zapraszam na oficjalną stronę ENB tutajkropka Project Oblivion 2010 - 4.11.2010

Stało się! Po trzech latach oczekiwania wyszła nowa wersja niesamowitego modu Project Oblivion. Dla nieobeznanych w temacie - całkowicie zmienia on wegetację, drzewa, krzewy, trawę w grze. Teraz dodatkowo całkowicie zmieniona została flora pod wodą. Od siebie dodam, że to wszystko wygląda wręcz nieziemsko. Nic, tylko pobierać!

screen

DOWNLOADkropka Moje nowe ustawienia z ENB Series - 17.08.2010

... z shaderem HDR od DKT70. Właśnie ukończyłem kolejną, 22-gą wersję moich ustawień ENB Series do GTA4 :). Ogólnie nie ma co dużo mówić - dla mnie wyglądają świetnie. A najlepiej opiszą je screeny - na razie niestety tylko trzy, nie miałem czasu na więcej.

screen
screen
screen

Download TUTAJkropka RealityIV V2 1.5 ENB HDR - 13.08.2010

Wersja RealityIV z ENB Series i HDR od DKT70 już dostępna.
Zmiany:
-Wszystkie pogody kompletnie przerobione, ze znacznie lepszym oświetleniem;
-Bardziej naturalne nieba, mniej rażące w oczy;
-Poszczególne pogody to ciągle wersje beta, nadal pracuje nad Extra Sunny 2 teraz jest "klonem" Extra Sunny.
Więcej informacji i download tutajkropka GTA Criminal Russia beta 2 - 05.07.2010

Stało się! wyszła nowa, bardzo rozbudowana wersja beta genialnej modyfikacji do GTA San Andreas - Criminal Russia. Jak sama nazwa wskazuje, przenosi nas on w świat całkiem nam bliski - do Rosji. Świat gry jest bardzo rozbudowany, szczegółowy, aczkolwiek wiele miejsc jest jeszcze niezagospodarowanych.
Więcej informacji i download tutajkropka RealityIV V2 beta - 19.06.2010

DKT70 wydał pierwszą betę drugiej wersji swojego moda RealityIV dla GTA 4. Jest to mod całkowicie zmieniający atmosferę w grze - timecyc. Nie używa jednak niczego związanego z ENB.
Bugi:
-Problemy z niektórymi odcieniami czerwonego;
-Nie działa dobrze z patchami 6 i 7
Więcej informacji i download tutaj