Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Strona główna | Forum | O stronie | Język: pl en

Kontakt

Grand Theft Auto

Główna Newsy O Serii GTA Artykuły Modowanie GTA ENB Series Download

Różności

Księga gości O mnie O stronie Kontakt
Top secret Live for Speed


Kilka słów o mnie..

No cóż.. Mam na imię Darek, mieszkam w Częstochowie. Nie mam jakiś specjalnych zamiłowań do tworzenia stron www, to jest po prostu taki efekt nudy w domu. Aczkolwiek interesuję się komputerami, elektroniką. Głównym zamiłowaniem jest jednak rower (skatepark i te sprawy) i... klocki Lego. Tak, tak, buduję z tych małych, fikuśnych kawałków plastiku. Dalej zamieszczę galerię moich zbudowanych modeli. Poza tym uwielbiam słuchać muzyki. Jak wiadomo, ma ona niesamowity wpływ na nasze samopoczucie, ba, mogą nawet wyrobić poglądy na niektóre sprawy! Najczęściej słucham punka i wszystkich jego podgatunków - głównie polskie zespoły - Dezerter, Złodzieje Rowerów, Regres itp. itd. Uwielbiam również bard Janusza Reichela. Niesamowity człowiek. Najdzie mnie jednak czasem ochota na reggae, zwykłego rocka, a nawet coś bardziej elektronicznego. W sumie to warto tutaj więcej pisać, lepiej zalinkuję do kilku stron, na których mam konta.

strzałka Konto na YouTube
strzałka Album zdjęciowy na Photobucket.com
strzałka Profil Last.fm
strzałka Konto gtaforums.com
strzałka Konto brickshelf.com

Myślę, że tyle starczy. Prowadzę także bloga, ale linka do niego tutaj nie zamieszczę. Jeśli chcesz go zobaczyć, możesz się ze mną skontaktować.

-For the people who know english-
One clue: If you want to get to know somethng more about me, go to "Top secret" page.